Jedzenie na dowóz Bytom

Tradycyjne brytyjskie dania uwielbiają praktycznie wszyscy. Podczas gdy Amerykanie mają swoje hamburgery, Brytyjczycy kojarzą się przede wszystkim z „Fish and chips”, czyli prostym daniem złożonym z ryby smażonej w cieście i frytek, których smak wzbogacony jest o ocet sodowy i sól. Tego rodzaju jedzenie bardzo często serwowane jest na wynos, dlatego można zjeść je na dworze lub zabrać ze sobą do pracy czy w inne dowolne miejsce. Jeszcze wygodniejszą alternatywą jest natomiast skorzystanie z dowozu jedzenia pod wskazany adres.

Szeroka oferta jedzenia na dowóz

W naszej restauracji oferujemy szeroki wybór lubianych dań. Prócz filetu z dorsza z frytkami belgijskimi serwujemy również inne rybne przysmaki takie jak dorsz wrap z frytkami belgijskimi, serem żółtym i warzywami. Dla fanów dorsza w nietypowym wydaniu przygotowaliśmy natomiast quasadillę z dorszem, żółtym serem, frytkami i sosem do wyboru. Rybne odpowiedniki najpopularniejszych amerykańskich przysmaków to z kolei dorsz burger, czyli filet z dorsza w cieście podany z frytkami belgijskimi, krążkami cebulowymi, warzywami, sosem bbq oraz chilli czy nuggetsy z dorsza w chrupiącej panierce. W swojej ofercie posiadamy też smakowite dodatki takie jak krążki z kalmara, frytki belgijskie czy sałatka colesław oraz szeroki wybór napojów – od wody i kawy przez colę, która świetnie pasuje do tego typu posiłków, po napoje schweppes, 7up czy pepsi.

Jedzenie na dowóz Bytom

Fish and chips to na Wyspach Brytyjskich jedna z najpopularniejszych potraw. Równie dużym uznaniem cieszy się jednak także w Nowej Zelandii, Australii czy w Nowej Anglii, Irlandii i RPA. Teraz frytki belgijskie i dorsz w pysznej panierce zawitały również do Polski. Aby móc cieszyć się oferowanymi przez nas daniami w iście brytyjskim stylu, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Zamiast tego można skorzystać z możliwości dowozu zamówień w Bytomiu i w okolicach. Wystarczy chwila na wykonanie telefonu czy złożenie zamówienia online bez konieczności dojazdu do naszego lokalu. Korzystając z naszej strony internetowej, w prosty sposób można sprawdzić, czy oferta obejmuje dowóz pod dany adres. Możliwość dowozu to więc duży komfort, a przede wszystkim oszczędność czasu, który można zagospodarować na wiele innych czynności. Teraz smakiem dorsza w panierce, krążków cebulowych czy belgijskich frytek można cieszyć się w dowolnym miejscu – zarówno w domowym zaciszu, jak i w pracy, na uczelni czy w jakimkolwiek innym miejscu, w którym pojawi się głód czy ochota na brytyjskie danie.

-> ZAMÓW Z DOWOZEM <-